Wersal - www.xn--mojewntrza-jnb.pl
Wersal
Meble nawiązujące do najnowszych trendów europejskich i światowych.
UDOSTĘPNIJ

Wersal

wersal.pl
biuro@wersal.pl

tel. 0048 / 62-78-29-219

Jankowy 1A
63-604 Baranów

Wersal to marka z ponad 25-letnią tradycją. Przemyślane inwestycje, nowoczesne technologie, a przede wszystkim tworzone z pasją ciekawe
i bogate wzornictwo mebli sprawiają, że WERSAL jest jednym z liderów w branży.

Fabryka Mebli WERSAL posiada bogatą ofertę mebli tapicerowanych, na którą składa się siedem kolekcji: Elegance Line, Avangarde Line, Avangarde 4 Young, Classic Line, Chaise Longue Line, Dream Line, Box Spring Line.
Kolekcje nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim
i światowym.
W ofercie znajdują się meble ekskluzywne, nowoczesne
i tradycyjne, w szerokiej gamie tkanin
i skór naturalnych.

Cechą charakterystyczną marki Wersal jest dbałość o design, funkcjonalność
i jakość oferowanych mebli.

“Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim upór w dążeniu do celu sprawiły, że z małego zakładu produkcyjnego powstała fabryka zatrudniająca obecnie ponad 500 osób.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ