Pachnąca propozycja w postaci świec zapachowych i daylightów Country Candle to niekończącą się opowieść o zapachach z całego świata. Przebywanie w domu otulonym urzekającymi kompozycjami aromatów stanie się ciągłą przygodą, do której wciąż chce się wracać i przeżywać na nowo.

Country Candle to nowoczesność inspirowana tradycjami 

Marka Country Candle wywodzi się od firmy Kringle Candle Company. Pomysł na tworzenie świec i zrobienie z tego dochodowego biznesu stworzył ojciec Mike Kittredge III juniora – właściciela firmy. Chciał on podarować swojej matce niezwykły prezent. Stopił więc kredki świecowe i zrobił z nich świecę. Produkt był tak wyjątkowy, że odkupił go przyjaciel, a młody Mike zainspirowany tym wyczynem postanowił, że będzie robił świece i je sprzedawał. Tak powstała Yankee Candle – uznawana za konkurencję Kringle Candle. Właścicielem i ojcem Kringle Candle jest od 2009 roku Mike Kittredge jr.

Co wyróżnia świece zapachowe i daylighty Country Candle?

Choć niełatwa, ale przynosząca efekty działalność firmy Mike Kittredga przyniosła owoce w postaci wyjątkowych produktów – świec zapachowych i daylightów. To połączenie wieloletniej historii, inspiracji i szacunku do tradycji przy jednoczesnej dbałości o nowoczesne trendy.

Świece zapachowe i daylighty Country Candle https://pachnacawanna.pl/pl/producer/Country-Candle/66 oferowane przez sklep pachnacawanna.pl cechuje ciekawy design – produkt zapakowany jest w stylowe i bezpieczne słoiczki. Jest to znak rozpoznawczy Country Candle. Daylighty mają zaś kształt oryginalnych płaskich pudełeczek.

Nic jednak nie jest w stanie przebić zapachu wydobywającego się z wnętrza słoiczka. Tego nie da się opisać nawet słowami. To trzeba poczuć. Pachnacawanna.pl poleca tradycyjne, znane zapachy np. cytrusów, jabłka czy brzoskwini. Ale są też takie, które ciężko sobie wyobrazić np. świeży aromat alpejskiego powietrza czy chmury waty cukrowej.

Produkty Country Candle pasują każdemu! 

Aromat to niezaprzeczaly walor, który określa wyjątkowy charakter świec zapachowych i daylightów Country Candle.

Równie ważną zaletą jest dobór tylko naturalnych składników do produkcji. Produkty Country Candle tworzą eteryczne olejki zapachowe, bez żadnego udziału szkodliwych substancji wzmagających aromat. Czysty i jasny płomień nie generuje toksycznych oparów.

Świece zapachowe i daylighty Country Candle cechują kolorowe, mocno nasycone barwy wosku. Pasują do każdego wnętrza, zdobią i urzekają zniewalającymi kompozycjami.

W pachnacawanna.pl każdy zaopatrzy się we wszystkie możliwe dostępne kolory oraz ulubione aromaty świec i daylightów Country Candle. Dzięki temu możemy stworzyć relaksujące domowe spa lub niepowtarzalny klimat kolacji we dwoje.