Szukasz wyjątkowej zabawki dla swojego dziecka, która nie będzie kolejnym plastikiem, a jej wykonanie będzie solidne i z materiałów bezpiecznych dla twojego maluszka? Istotne jest dla ciebie, aby poprzez zabawę rozwijać wyobraźnie i umiejętności manualne brzdąca? Tablica manipulacyjna dla chłopca lub dziewczynki, może okazać się ciekawym pomysłem dla całej twojej rodziny. Każdy chętnie się pobawi i poprzesuwa elementy w różne miejsca.

Czym są tablice manipulacyjne?

Tablice manipulacyjne to kreatywna zabawka, przy której dziecko rozwija swoje umiejętności manualne i pobudza wyobraźnię. Wykonane są z drewna i ekologicznych produktów, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy. Im więcej elementów na tablicy, tym większa fascynacja i zainteresowanie dziecka, a także więcej możliwości na kreatywne spędzanie czasu.

Tablice manipulacyjne dla chłopca czy dziewczynki?

Tablice są wyjątkowym rozwiązaniem na ciekawą zabawę dla chłopców i dziewczynek. Rozmaite wzory, będą doskonałym uzupełnieniem dziecięcego pokoju. W Family Fox dbamy o to, żeby nasze produkty były unikatowe i co najważniejsze podobały się dzieciom. Nasze tablice manipulacyjne to świat zwierząt! W naszej ofercie znajdziesz rude lisy, słonie, żyrafy, lamy, a nawet misie koala. Oprócz ciekawych wzorów, możesz także nadać wyjątkowy wygląd tablicy dla swojego dziecka i wybrać kolor w jakim ma być ona wykonana. Wkładamy dużo serca w produkcję naszych tablic, każda ma być wyjątkowa i bezpieczna dla każdego chłopca i dziewczynki zafascynowanych otaczającym światem.

Jakie umiejętności rozwijają?

Tablice manipulacyjne rozwijają umiejętności u dzieci z zakresu motoryki małej, ćwiczą i wzmacniają mięśnie malutkich rączek. W naszych tablicach znajdziesz elementy do zapinania, na przykład zamek do drzwi, obracania, chwytania, sznurowanie, przesuwania i wiele innych, które pomogą nabywać twojemu dziecku przydatnych umiejętności. Dodatkowo, elementy wydają dźwięki, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność w czasie zabawy. Dzięki zastosowaniu dużej ilości zróżnicowanych części, rozrywka będzie wciągająca i ekscytująca dla wszystkich ciekawych świata dziewczynek i chłopców.

Gdzie szukać ciekawych tablic?

Tablic manipulacyjnych możesz poszukać w sklepach stacjonarnych, albo zajrzyj do naszego sklepu Foxy Family. Jesteśmy polską firmą rodzinną, a nasze produkty powstają z pasją. Tworzymy je z bezpiecznych dla dzieci materiałów. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko tablice, ale także kostki manipulacyjne. Posiadamy także karty podarunkowe, które będą idealnym prezentem dla każdego chłopca i dziewczynki.